Фільтр
Виробник
1866 - 30756 Ціна
від до
Бренд
Довжина
Діаметр жили
Колір
Кількість жил
Кількість пар
Матеріал жили
Оболонка
Опір кабелю
Переріз кабелю
Прокладання
Силовий елемент
Тип витої пари

Вита пара

Фільтри:
Сортувати:
ТОВАРІВ НА СТОРІНЦІ:
ВИД:

ВІДГУКИ ПОКУПЦІВ

Долго решались на такой шаг по установке солнечной системы, но сейчас счастливы, что удалось воплотить эту идею, все супер
Юра (Обухов)
05.05.2024
Обратился с задачей обеспечить электроэнергией крупную торговую площадь. Команда ребят разработала и реализовала индивидуальный проект по установке солнечных батарей. Очень благодарен и рекомендую сервис!
Андрей
30.04.2024
Запланували реконструкцію будинку та хотіли встановити сонячну станцію. Компанія надала повний комплекс послуг - від консультації до монтажу під ключ. В цілому залишились тільки позитивні враження)
Анастасія Білозір (Ірпінь)
26.04.2024

Вита пара: основа сучасних телекомунікаційних та мережевих систем

Кабель вита пара — конструкція, де два ізольовані мідні дроти об'єднані у спіраль. У цьому кабелі один дріт передає інформацію, а другий виконує функцію заземлення. Якщо пристрою потрібно кілька з'єднань, то кабель UTP може мати дві або навіть більше таких скручених пар, кожна з яких розфарбована в свій відтінок. Основний дріт пари має чіткий колір, тоді як другий — білий із невеликою смужкою відтінку основного. Залежно від призначення, дроти можуть бути твердими або складатися з декількох тонших жил, при цьому їх діаметр зазвичай варіюється від 0,4 до 0,6 мм.

Віта пара є ключовим компонентом у сфері телекомунікацій та мережевих рішень. Її основна особливість полягає у специфіці попарного звивання проводів, яке ефективно усуває зовнішні електромагнітні втручання. Особливий підхід до звивання проводів у мережевих кабелях значно знижує ризик перешкод між сусідніми парами. Через доступну вартість, простоту установки та стабільність роботи, залишається популярним вибором в застосуванні провідних мереж.

Вита пара кабель: стандарти та характеристики

Вита пара має стандарти, створені з метою забезпечення єдності та якості продукції в області телекомунікацій. ГОСТ 53246-2008 це референсний документ, в якому визначено основні вимоги до таких дротів.

Структура:

  • ізольовані мідні дроти;
  • проміжна ізоляційна оболонка;
  • захисний екран;
  • зовнішнє покриття.

Для ізоляції застосовують матеріали як ПВХ, поліетилен чи поліпропілен. Розміри жил зазвичай визначаються відповідно до американської системи маркування.

Жили в кабелі FTP можуть бути як однодротяними, так і багатодротяними. Однодротяний тип призначений для установки в приміщеннях та з'єднань з розетками. З іншого боку, багатодротяний кабель відзначається підвищеною гнучкістю, завдяки чому його часто використовують при створенні комутаційного обладнання.

За призначенням можна класифікувати на три категорії:

  • призначені для зовнішнього використання;
  • які встановлюються в приміщеннях;
  • ті, що укладаються у пленумних зонах.

В залежності щодо вимог укладання, вита пара зовнішня зазвичай включає компоненти додаткового захисту:

  • вологозахисне чорне зовнішнє покриття, стійке до ультрафіолету;
  • водовідштовхувальний наповнювач в середині;
  • броня з гофри або металевого дроту.

Кабель вита пара, призначений для прокладання всередині приміщення, має оболонку зазвичай виготовлену з менш горючого ПВХ та має сірого забарвлення. Оболонка помаранчевого кольору свідчить про використання матеріалів, які ускладнюють процес горіння і мінімізують димоутворення.

Ефективність застосування витої пари в автономних сонячних електростанціях: переваги та можливості від компанії Електромережа

Вітапара може використовуватись в автономних сонячних електростанціях для забезпечення комунікацій між різними компонентами системи. Ось декілька способів її застосування:

  1. Може слугувати засобом передачі даних між сонячними інверторами, контролерами заряду та системами моніторингу. Це дозволяє відстежувати ефективність панелей, стан акумуляторів та інші параметри системи в реальному часі.
  2. Через неї може відбуватись обмін даними між різними сонячними компонентами, такими як датчики температури, датчики освітленості або датчики руху, які можуть регулювати роботу сонячних панелей або інших систем.
  3. Для сонячних станцій, розташованих в віддалених місцях, IP-камери можуть встановлюватись для нагляду та безпеки. Вита пара може служити для передачі відеоданих та живлення цих камер через технологію Power over Ethernet (PoE).
  4. Кабель віта пара може використовуватися для з'єднання сонячної станції з дистанційним обладнанням, таким як метеорологічні станції, які збирають дані про погодні умови для оптимізації роботи сонячних панелей.

Саме основним напрямком Електромережі є встановлення сонячних електростанцій. Інтернет-магазин має широкий асортимент обладнання, аксесуарів, а також готових комплектів для швидкого та професійного монтажу систем резервного живлення. Скористайтесь номером телефону, вказаному на сайті компаніїї, для отримання консультації по всьому спектру товарів і послуг і швидкого вирішення вашого питання.

Відправте запит, якщо хочете отримати індивідуальні умови або спецпропозицію