Фільтр
10180 - 771400 Ціна
від до

ВІДГУКИ ПОКУПЦІВ

Долго решались на такой шаг по установке солнечной системы, но сейчас счастливы, что удалось воплотить эту идею, все супер
Юра (Обухов)
05.05.2024
Обратился с задачей обеспечить электроэнергией крупную торговую площадь. Команда ребят разработала и реализовала индивидуальный проект по установке солнечных батарей. Очень благодарен и рекомендую сервис!
Андрей
30.04.2024
Запланували реконструкцію будинку та хотіли встановити сонячну станцію. Компанія надала повний комплекс послуг - від консультації до монтажу під ключ. В цілому залишились тільки позитивні враження)
Анастасія Білозір (Ірпінь)
26.04.2024

Як правильно купити генератор?

По всьому світу існує чимало варіантів забезпечення електрикою окремих домогосподарств, й великих компаній. Такі джерела енергії не лише слугують резервом при відсутності основного живлення, але й можуть забезпечувати ті місця, куди мережі загального користування не доходять чи працюють нестабільно. Генератори дозволяють допомагати із електроенергією в найвіддаленіших куточках планети. Вони є відмінним рішенням для тих, хто шукає надійність та автономність в електропостачанні, особливо в умовах, коли стабільність зовнішніх мереж не гарантована. Їх використання може бути ключовим елементом для розвитку віддалених громад, підтримки економічної активності в таких регіонах.

При необхідності електро генератор купити, однією із основних задач є вибір правильної потужності. Щоб розрахувати її, додайте її показники всіх електричних приладів, що будуть використовуватися одночасно при відсутності електроенергії. Звертайте увагу на характеристики кожного приладу при цьому.

Рекомендується генератор купити із запасом цієї властивості, але не настільки великим, щоб не переплачувати, не збільшувати витрати на пальне. Він повинен працювати в діапазоні від 50% до 75% своєї максимальної потужності для оптимальної ефективності та довговічності. Більший показник веде до зростання вартості та витрат пального. Тому, якщо збираєтеся купити генератори для дому, оберіть прилад потужністю 2,5-2,8 кВт. Проте, якщо вам потрібен варіант для промислових потреб або сонячних електростанцій, розглядайте варіанти від 20 кВт.

Купити генератор: вибираємо надійне джерело енергії

При виборі генератора необхідно врахувати його вид. У продажу є моделі на бензині, дизелі, газі та комбіновані газо-бензинові.

Бензинові відзначаються простотою і доступністю. Їхній головний плюс — доступна вартість. Додатково, якщо збираєтеся купити генератор для дому, то цей тип буде ідеальний завдяки його легкості запуску при мінусових температурах і порівняно тихій роботі. Однак серед їх слабких місць є невеликий моторесурс, простішим моделям знадобиться обслуговування, приблизно в термін за п’ятсот годин роботи. Також важливо враховувати, що вони для цілодобової роботи без перерв не призначені.

З іншого боку, дизельні генератори електричного струму — це влучний вибір тим тих, хто планує довгострокове та інтенсивне використання пристрою. Їхній моторесурс може сягати 10 — 25 тисяч мотогодин, в залежності від виробника та марки. Незважаючи на більш високу вартість, вони виявляються економічніше завдяки меншому споживанню пального. Отже:

  1. Бензиновий електричний генератор:
  • Низька вартість (ціна стартує зі кількох тисяч).
  • Легкий запуск на холоді.
  • Обмежена тривалість роботи.
  1. Дизельний електричні генератори:
  • Вища вартість.
  • Ефективніше споживання пального.
  • Довший термін служби і можливість неперервної роботи.

Отже, якщо ви шукаєте бюджетний варіант для короткочасного використання, рекомендуємо купити генератор з бензиновим двигуном. Але якщо вас цікавить довгострокова експлуатація та надійність, то дизельний варіант буде оптимальним вибором.

Генератори, розраховані на високу потужність та здатні працювати цілодобово, зазвичай мають дизельне живлення, проте їхня цінова категорія досить висока.

Генератор: ціни, характеристики та поради при виборі

Коли розглядаєте купити генератори світла, основні аспекти, на які варто зосередитись, це тип, потужність, вихідна напруга та спосіб запуску. Зверніть увагу на додаткові елементи: показник шуму, фізичні розміри, а також наявність коліс й рукоятки, що додасть легкості пересування й зручності у використанні.

Також важливо розглянути технічні параметри: вид альтернатора, конструкцію щіток на роторі для регулювання напруги, а також функцію AVR, яка автоматично регулює та стабілізує вихідну напругу. Ще однією деталлю є коефіцієнт потужності, частота роботи, матеріал обмотки та її клас ізоляції.

Всі ці технічні характеристики можете знайти на сайті компанії Електромережа, де кожен товар супроводжується докладним описом. Щоб купити генератор, звертайтеся до спеціалістів компанії, завжди готові надати консультацію. Система оплати та доставки в Електромережа розроблена так, щоб зробити ваш досвід покупок максимально комфортним і ефективним.

Відправте запит, якщо хочете отримати індивідуальні умови або спецпропозицію