Фільтр
16 - 18116 Ціна
від до

Гелевий акумулятор

Фільтри:
Сортувати:
ТОВАРІВ НА СТОРІНЦІ:
ВИД:

ВІДГУКИ ПОКУПЦІВ

Дуже задоволений комплектом, ціна/якість/кількість енергії запихує за пояс всі екофлови. До зими готовий
Женя (Зазим'я)
06.11.2023
Все оперативно. Встановили систему за пів дня та навчили користуватись.
Віктор (Бровари)
06.11.2023
Все супер, відключення навіть не помічаю. Навели лад в електрощитку після "електриків", акуратно все змонтували, рекомендую!
Олександр (Буча)
09.08.2023

Чому варто гелевий акумулятор купити: ключові сфери застосування

Підвищена зацікавленість купити гелевий акумулятор виникла в населення під час відключень світла, що призвело до пошуку й організації альтернативного електроспоживання. Однак сфери їх застосування широкі. Ось деякі:

 1. Безперебійні джерела живлення (БДЖ): Гелевий акумулятор використовують у БДЖ для надання електроенергії при відсутності основного джерела живлення.
 2. Системи безпеки та сигналізації: Вони можуть служити резервним джерелом живлення для систем сигналізації, камер відеоспостереження та інших систем безпеки.
 3. Мобільні пристрої та інструменти: Електрокари, електросамокати та інші переносні пристрої.
 4. Автономні сонячні електростанції: Важливо гелевий акумулятор купити для зберігання енергії, отриманої від сонячних панелей. Вони забезпечують стабільне живлення вночі або в періоди, коли сонце не світить.
 5. Морський та річковий транспорт: Використовується завдяки властивостям меншої схильності до витоку.
 6. Телекомунікаційне обладнання: Для антен та інших телекомунікаційних пристроїв.
 7. Доцільно придбати гелевий акумулятор для критичного медичного обладнання.

Використання АКБ та джерел безперебійного живлення на певний період часу забезпечить неперервність роботи системи опалення і убереже електричні компоненти (електронні плати котла, помпи циркуляції, механізми клапанів) від нестабільності напруги та можливих пошкоджень.

Ціна гелевого акумулятора: чому він вартує своїх грошей

Багатьом добре відомий традиційний автомобільний акумулятор з рідким електролітом. Однак, якщо вас цікавить купити акумулятор гелевий, вам слід знати деякі його особливості. Він має гелеподібний електроліт, який є комбінацією сірчаної кислоти та колоїдного діоксиду кремнію, розміщений між пластинами, а не звичайну рідину.

Гелевий акумулятор відзначається тим, що його не потрібно обслуговувати так, як звичайні АКБ. Проте "не потребує обслуговування" не означає, що можна його купити й не приділяти уваги. Хоча вам не доведеться додавати електроліт чи перевіряти його концентрацію, все ж таки важливо відстежувати ступінь розрядженості та підзаряджати його.

Якщо говорити про гелевий акумулятор ціна, його може бути трохи вищою, але його функціональність вартує цих грошей. Виробники радять заряджати його, якщо залишкова місткість опускається нижче 80%. За допомогою мультиметра можна приблизно визначити залишкову місткість. Для 12-вольтових батарей напруга на з'єднаннях не повинна бути менше ніж 12,5-12,6 вольта.

Герметизованість включає наявність клапана, який дозволяє виводити зайві гази, що формуються при зарядці або у непередбачених обставинах. Більшість газів, таких як водень та кисень, затримується в гелі, де вони взаємодіють та повертаються у формі води, зволожуючи гель. Цей процес відомий як рекомбінація газів.

Купити гелевий акумулятор: якість і надійність в інтернет-магазині Електромережа

Гелевий акумулятор для квартири презентує ряд переваг, якщо його інтегрувати у систему опалення будинку:

 • Вони безпечні для житлових приміщень завдяки відсутності випарів і можливості використання в місцях із натуральною вентиляцією;
 • Особлива конструкція дозволяє встановлювати їх у будь-якому положенні - вертикально, горизонтально або під кутом, мінімізуючи ризик витоку електроліту;
 • Навіть у випадку пошкодження корпусу, гелева структура залишається стабільною, що запобігає розливу електроліту;
 • Вони витримують розряд до 75% без жодних ушкоджень;
 • Однією з основних переваг є низький рівень саморозряду: в режимі очікування при 25 град. потребують підзарядки лише один раз на пів року;
 • Купити гелевий акумулятор в Україні вигідно, бо ефективно працюють в діапазоні температур від -20 ℃ до +60℃;
 • Їхній термін служби розрахований на 8-12 років, що робить їх довговічним вибором.

Інтернет-магазин Електромережа місце для тих, хто цінує якість й функціональність. Компанія тримає основний вектор розвитку — проєктування та монтаж автономних сонячних електростанцій. Асортимент містить продукцію від відомих українських та європейських брендів. Купити акумулятор гелевий, інвертори, акумулятори, кабелі, готові комплекти на сайті зі зручним пошуком та фільтрацією товарів, роблять процес вибору продуктів швидким і простим. Команда фахівців кожному надає детальну консультацію.

Можливість оплати й доставлення зручними способами передбачена компанією Електромережа для фізичних та юридичних осіб.

Відправте запит, якщо хочете отримати індивідуальні умови або спецпропозицію