Фільтр
83 - 26564 Ціна
від до

Автоматика та захист

Фільтри:
Сортувати:
ТОВАРІВ НА СТОРІНЦІ:
ВИД:

ВІДГУКИ ПОКУПЦІВ

Долго решались на такой шаг по установке солнечной системы, но сейчас счастливы, что удалось воплотить эту идею, все супер
Юра (Обухов)
05.05.2024
Обратился с задачей обеспечить электроэнергией крупную торговую площадь. Команда ребят разработала и реализовала индивидуальный проект по установке солнечных батарей. Очень благодарен и рекомендую сервис!
Андрей
30.04.2024
Запланували реконструкцію будинку та хотіли встановити сонячну станцію. Компанія надала повний комплекс послуг - від консультації до монтажу під ключ. В цілому залишились тільки позитивні враження)
Анастасія Білозір (Ірпінь)
26.04.2024

«Зелена», екологічно чиста енергія із відновлюваних джерел міцно увійшла до сучасного життя. Але високотехнологічний процес необхідно контролювати. Тому автоматика для електростанції грає найважливішу роль, проте вузли АЕС мають бути надійно захищені.

Інноваційні функції системи

Інтелектуальне, інтуїтивно зрозуміле керування, виходячи з поточних параметрів, гарантує максимальну ефективність. Просунута моніторингова система автоматики для електростанцій забезпечує повний контроль за обладнанням:

Пуск АЕС, негайне включення у навантаження у разі збою в електромережі.
Пуск генератора, якщо напруга в електромережі впаде нижче за встановлені параметри.
Зупинку генератора та автоматичне включення в основну мережу, як тільки постачання струму відновлюється.
Автоматизація забезпечує функцію попереднього прогрівання обладнання. Це включає підтримку оптимальної системи охолодження, наприклад, при роботі генератора на холостому ходу. А також екстрене відключення обладнання з функцією аварійної зупинки за допомогою спеціальної кнопки на панелі.
Автоматика для електростанції має гнучке регулювання всіх основних параметрів, дозволяючи користувачам налаштовувати її відповідно до потреб.
Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс спрощує взаємодію. Інформативний рідкокристалічний дисплей забезпечує чітку індикацію параметрів, режимів роботи, аварійних ситуацій при повному декодуванні повідомлень.
Автоматичні елементи, що входять до комплекту автономної сонячної електростанції, забезпечують мізерну похибку контролю.

Таким чином, сучасна автоматика для електростанції відстежує напрацювання агрегату, інформує користувача про необхідне ТО, гарантує підтримку останніх інновацій та удосконалень.

Безпека автономних сонячних електростанцій

АЕС потребують надійної захищеності, щоб забезпечити тривалий термін служби обладнання. Конструкції пристроїв передбачають:

Безпека від DC. Щоб запобігти зворотним струмам, перевантаженням, коротким замиканням у системі з постійним струмом, наприклад, що виходять від сонячних панелей, встановлюють запобіжники з власниками. Вони забезпечують безпеку обладнання. Додатково використовують обмежувач перенапруги (ОПН) та вимикач-роз'єднувач. ОПН захищає від імпульсів перенапруги, а другий пристрій необхідний для забезпечення безпеки при сервісних/ремонтних роботах, оскільки дозволяє відключити DC-контур. У разі автономних або гібридних сонячних електростанцій додатково встановлюють ножові запобіжники в якості захисту АКБ з інвертором.
Захист від AC. Для запобігання коротким замиканням, які можуть виникнути в змінному струмі, встановлюють автоматичні вимикачі на кожну фазу/нуль. Для безпеки передбачають захист від витоку струму з використанням диференціального реле або пристрою захисного відключення (ПЗВ) з автоматичним вимкненням. Установка ГНН застосовується і для інвертора – з метою забезпечення захисту від блискавки.
Гарантована захищеність від високого струму в мережі (вище 264 Вольта, що відповідає 120% від номінального значення).
На маркетплейсі Electromereja всі компоненти геліостанцій надаються в комплектах. У плані полегшення процесів установки/ТО використовується електромонтажний бокс – компактне розміщення даних пристроїв, забезпечення доступу до устаткування. Купити автоматику для електростанцій можна за доступною ціною та з доставкою по Києву та Україні.

Відправте запит, якщо хочете отримати індивідуальні умови або спецпропозицію