Фільтр
870 - 6318 Ціна
від до

ДБЖ 12 вольт

Фільтри:
Сортувати:
ТОВАРІВ НА СТОРІНЦІ:
ВИД:

ВІДГУКИ ПОКУПЦІВ

Долго решались на такой шаг по установке солнечной системы, но сейчас счастливы, что удалось воплотить эту идею, все супер
Юра (Обухов)
05.05.2024
Обратился с задачей обеспечить электроэнергией крупную торговую площадь. Команда ребят разработала и реализовала индивидуальный проект по установке солнечных батарей. Очень благодарен и рекомендую сервис!
Андрей
30.04.2024
Запланували реконструкцію будинку та хотіли встановити сонячну станцію. Компанія надала повний комплекс послуг - від консультації до монтажу під ключ. В цілому залишились тільки позитивні враження)
Анастасія Білозір (Ірпінь)
26.04.2024

ДБЖ 12В: призначення

ДБЖ (Джерело безперебійного живлення) — ключовий елемент забезпечення безперебійного електроживлення. При проблемах із мережею, він автоматично переключає обладнання на резервні акумулятори, дозволяючи йому працювати без збоїв. Окрім цього, коригує параметри електроживлення, наприклад, напругу або частоту. Це особливо важливо для комп'ютерів, які вимагають стабільності живлення. Також, може працювати у комбінації з генераторами, для додаткової надійності.

Основні завдання ББЖ 12 вольт включають:

 • компенсацію короткочасних та незначних спадів електронавантаження;
 • видалення шумів та очищення напруги від збурень;
 • надання додаткового живлення на деякий час після відсутності постачання енергії в основній мережі;
 • оберігання апаратури від перевантажень та потенційних коротких замикань.

Багато сучасних моделей UPS 12 вольт, керованих відповідним програмним забезпеченням, мають наступні можливості:

 1. Самостійне вимкнення підключеного спорядження під час довготривалої відсутності струму в мережі та автоматичне включення після відновлення живлення.
 2. Слідкування та фіксація в log-файл параметрів джерела живлення, таких як температура, стан заряду батареї тощо.
 3. Візуальне відображення стану напруги, частоти мережі, вихідного потужності та споживаної потужності.
 4. Реєстрація нештатних обставин і активація попереджувальних механізмів (зокрема, звукові сигнали чи запуск додаткових програм).
 5. Запуск та відключення обладнання за вбудованим таймером у визначений часовий інтервал.

UPS 12 вольт: параметри

UPS на 12 вольт — це система, що гарантує стабільність електроживлення. Основні характеристики включають:

 1. Вхідний діапазон напруги: Ширший параметр дозволяє зменшити кількість переходів на резервне живлення, подовжуючи термін служби батареї та уникнення відключення при просіданні сили струму.
 2. Корекція вихідної напруги: модуль ДБЖ 12В підтримує оптимальний вольтаж для захищеного устаткування, виключаючи викиди та підвищення сили електроенергії. Це зокрема важливо для моделей line-interactive.
 3. Якість генерації при роботі від батареї: Параметри як напруга, частота і форма сигналу визначають коридор застосування ДБЖ 12 вольт.
 4. Час перемикання на батарею: Перехідні процеси повинні бути миттєвими і правильно синхронізовані з мережею для беззавадної роботи підключеного устаткування.
 5. Відгук на перевантаження: При виникненні перевантаження безперебійник може відключитися або попереджати користувача про це, щоб уникнути шкоди обладнанню.
 6. Холодний старт: Деякі моделі дозволяють запуск без мережевого живлення, зручно для екстрених ситуацій.
 7. Стабілізація частоти: Важливо для обладнання, чутливого до частотних коливань.

Ці характеристики забезпечують надійність і продуктивність обладнання в умовах нестабільного живлення.

Купити ДБЖ 12 вольт: кращі пропозиції чекають в Електромережі

При виборі моделі кілька ключових параметрів визначають його ефективність:

 1. Потужність – вимірюється у VA або W. Для обчислення потреб споживачів додайте потужності всіх підключених пристроїв. Рекомендована потужність має становити близько 80% від загальної потужності спорядження. Дехто радить вибирати безперебійник, потужність якого в 1,5 раза вища за сумарне навантаження для оптимальної роботи.
 2. Час реакції – час, за який прилад переходить на живлення від акумулятора (у м/сек).
 3. Автономність – залежить від місткості батареї та потужності підключених пристроїв (у хв).
 4. Діапазон стабілізації – коливання вхідної сили струму, при яких безперебійник може забезпечувати стабільне живлення без активації батареї (у V).
 5. Тривалість життя батареї – зазвичай 5-10 років.

«Холодний старт» – це здатність ДБЖ 12 вольт вмикати прилади, навіть коли мережева напруга пропала. Дуже корисна в непередбачених обставинах.

Інтернет-магазин Електромережа пропонує топові моделі UPS 12 вольт на ринку. Наша спеціалізація — впровадження сонячних станцій для осель, а також малого і корпоративного бізнесу (автономних, гібридних та мережевих) і систем надійного живлення. У нас ви знайдете як окремі компоненти, так і готові рішення

Оформлення замовлення на сайті Електромережа здивує вас максимальною зручністю. На всі технічні питання відповідають наші фахівці через онлайн-підтримку. Швидкість доставлення гарантована завдяки ефективній співпраці з транспортною службою Нова Пошта.

Відправте запит, якщо хочете отримати індивідуальні умови або спецпропозицію