Фільтр
9190 - 44798 Ціна
від до

Комплекти ДБЖ+АКБ

Фільтри:
Сортувати:
ТОВАРІВ НА СТОРІНЦІ:
ВИД:

ВІДГУКИ ПОКУПЦІВ

Долго решались на такой шаг по установке солнечной системы, но сейчас счастливы, что удалось воплотить эту идею, все супер
Юра (Обухов)
05.05.2024
Обратился с задачей обеспечить электроэнергией крупную торговую площадь. Команда ребят разработала и реализовала индивидуальный проект по установке солнечных батарей. Очень благодарен и рекомендую сервис!
Андрей
30.04.2024
Запланували реконструкцію будинку та хотіли встановити сонячну станцію. Компанія надала повний комплекс послуг - від консультації до монтажу під ключ. В цілому залишились тільки позитивні враження)
Анастасія Білозір (Ірпінь)
26.04.2024

Чому купити комплект ДБЖ АКБ вигідно?

Комплекти живлення для автономної роботи різноманітних систем, включаючи газові котли, системи відеоспостереження, автономні сонячні станції, термінали, комп'ютерну техніку та ін., містять в собі інвертор, акумуляторну батарею та балансир. Комплекти ДБЖ з акумуляторами відрізняються низкою особливостей, які роблять їх відмінним рішенням для забезпечення автономної роботи обладнання:

 • Надійність в автономному режимі. У випадках, коли мережеве живлення відключається, обладнання, підключене до комплекту резервного живлення, продовжує працювати без перебоїв, завдяки автоматичному переходу на резервний режим.
 • Безпека та мінімізовані розміри. Інвертори та герметичні акумулятори, не потребують обслуговування, займають мало місця, є безпечними для експлуатації в житловому середовищі, без шкоди для людей та довкілля.
 • Стабільність вихідної напруги. Завдяки інверторам, користувачі отримують стійку напругу, яка забезпечує захист техніки від можливих пошкоджень через коливання в мережі.
 • Інтеграція з відновлюваними джерелами енергії. Системи можна легко комбінувати із сонячними модулями, іншими відновлюваними джерелами, що знижує залежність від стандартних електромереж, дозволяє зробити крок до екологічного способу життя.

Враховуючи вищезазначені особливості, можна стверджувати, що купити УПС з акумулятором є ідеальним вибором для забезпечення надійності та ефективності дії різних систем.

Купити безперебійник з акумулятором зовнішнього типу

Зовнішні акумуляторні батареї є ключовим елементом для комплектів ДБЖ, гарантуючи надійність та безперебійність дії обладнання. Щоб вибрати оптимальний для своїх потреб тип батареї, корисно знати їх різновиди та особливості.

 • Свинцево-кислотні:
  • Складаються зі свинцевих пластин, сірчаної кислоти у якості електроліту.
  • Відзначаються хорошою енергетичною ємністю та довгим терміном служби при правильному обслуговуванні. Часто використовуються в стаціонарних системах живлення через їх низьку вартість і відносну надійність.
 • Гелеві:
  • Містять гелевий електроліт, базується на сірчаній кислоті.
  • При використанні в комплекті ДБЖ АКБ відзначаються відсутністю витоку електроліту, робить їх безпечнішими, менш обслуговуваними. Також ідеально підходять для умов періодичних розрядів.
 • Літій-залізо-фосфатні:
  • Використовують літій, залізо та фосфат для формування електродів та електроліту.
  • Відзначаються високим енергетичним об'ємом, довгим терміном служби та здатністю до швидкого заряду. Екологічно чистіші порівняно із іншими типами акумуляторів.

Під'єднуючи комплект ДБЖ з акумуляторами у послідовний ланцюжок важливо враховувати використання балансира. Він для них стає вкрай корисним, оскільки допомагає вирівнювати напругу в послідовно з'єднаних елементах живлення з напругою від 2,4 вольта до 12 вольтів. Це значно збільшує термін експлуатації АКБ під час циклічного використання, гарантуючи довговічність, надійність системи.

Купити комплект ДБЖ з акумулятором в Електромережа

Експерти Електромережи вивчили ваші потреби та приділили особливу увагу тому, щоб не довелося витрачати години на вибір обладнання. Пропонують готове та ефективне рішення для вашого комфорту.

Обравши комплект ДБЖ + АКБ із балансиром на сайті Електромережа, гарантовано забезпечите себе стабільним, високоякісним джерелом живлення, незалежно від того, де ви його використовуєте: вдома, в офісі або на виробничому об'єкті.

Пропоновані комплекти відрізняються добре обміркованою потужністю, специфікацією, завдяки чому досконало справляються із поставленими завданнями. Надійно захищають мережу від непередбачених перепадів напруги та інших збоїв, гарантуючи довгий термін служби вашої техніки.

Прилади, які входять до цих комплектів, можуть бути налаштовані на працю як з одним електропристроєм, так й цілісною системою. Забезпечують довготривалу автономність у випадку відсутності живлення, причому час активності прямо корелює з об'ємом використовуваної акумуляторної батареї.

На сайті Електромережа, вигідно купити УПС з акумулятором у Києві з доставкою по всій Україні. Ви легко знайдете потрібний пристрій, аксесуар, обладнання. Вказуйте зручний спосіб оплати та доставлення й насолоджуйтесь кожним моментом комфорту.

Відправте запит, якщо хочете отримати індивідуальні умови або спецпропозицію