Фільтр
131850 - 1998548 Ціна
від до

Готові комплекти

Фільтри:
Сортувати:
ТОВАРІВ НА СТОРІНЦІ:
ВИД:

ВІДГУКИ ПОКУПЦІВ

Дуже задоволений комплектом, ціна/якість/кількість енергії запихує за пояс всі екофлови. До зими готовий
Женя (Зазим'я)
06.11.2023
Все оперативно. Встановили систему за пів дня та навчили користуватись.
Віктор (Бровари)
06.11.2023
Все супер, відключення навіть не помічаю. Навели лад в електрощитку після "електриків", акуратно все змонтували, рекомендую!
Олександр (Буча)
09.08.2023

Автономні СЕС – розумний вибір у непростому сьогоднішньому світі. Експерти стверджують: найкраще набувати повного комплекту сонячної станції, де все вже включено, щоб не помилитися з підбором складових.

Що входить до готових комплектів сонячних електростанцій

Склад автономної СЕС може змінюватись в залежності від її розміру, типу, цілей використання, деяких інших факторів і включає наступні компоненти:

1. Сонячні панелі (модулі). Вони містять фотоелектричні осередки, які перетворюють УФ-світло на електричну енергію.
2. Інвертори. Ці пристрої перетворюють постійний струм на змінний, сумісний із спільною мережею.
3. Акумулятори. Вони використовуються для зберігання надлишкової енергії, щоб забезпечувати безперервну роботу без централізованого харчування.
4. Контролери заряду регулюють АКБ, захищаючи їхню відмінність від перевантажень і глибокого розряду.
5. Монтажні та електричні кабелі використовуються для з'єднання сонячних панелей, інверторів, батарей та інших компонентів в єдине ціле.
6. Системи моніторингу дозволяють відстежувати продуктивність АСЕ та керувати нею.
7. Щити та електричне розведення необхідні для підключення автономного обладнання до електричної мережі житлового приміщення або офісу.
8. Кріпильні системи. Для встановлення модульних блоків на землі або на даху використовуються сполучні елементи: кронштейни, монтажні рами, трекери та інші.


Важливо: для експлуатації «зеленої» електростанції необхідне оформлення відповідних дозволів та документації, договорів на постачання струму та підключення до електромережі. Перед покупкою на сайті Electromereja ознайомтеся з нормами та стандартами, які впливають на встановлення та експлуатацію міні-СЕС. Конфігурація обладнання може бути доповнена або змінена залежно від специфікацій проекту чи потреб клієнта.

Купити комплект сонячної електростанції на маркетплейсі Electromereja

Інтернет пропонує великий вибір компонентів та брендів. Але перед тим, як придбати АСЕ, слід врахувати кілька додаткових факторів:

Перш ніж розпочати пошук моделі, визначтеся з тим, скільки енергії вам потрібно виробляти і для яких цілей. Це допоможе вибрати відповідну комплектацію.
Проведіть невелике дослідження, порівняйте різноманітні компанії, що пропонують комплекти сонячних електростанцій. Розгляньте різні бренди/моделі/опції.
Виберіть надійних продавців. Купуйте товар у перевірених фірм з гарною репутацією. Прочитайте відгуки інших покупців. Переконайтеся, що продавець надає гарантії, а вас влаштовують умови продажу та гарантійне технічне обслуговування агрегату.
Оцініть вартість та бюджет, порівняйте ціни на різних ресурсах. Вивчіть інформацію про процес доставки та можливість монтажу, особливо якщо потрібна професійна установка. Виберіть найзручніший для вас спосіб оплати. Переконайтеся, що платіж захищений під час онлайн-покупки.
Отримайте підтвердження та відстежуйте доставку. Перевірте обладнання: при отриманні комплекту сонячної електростанції переконайтеся, що всі компоненти перебувають у хорошому стані та відповідають вашому замовленню.
Якщо не плануєте встановлювати комплект самостійно, забезпечте професійне встановлення та подальше техобслуговування агрегату.
Добросовісні виробники та продавці автономного обладнання надають інформацію та підтримку на своїх офіційних веб-сайтах. Зареєструйтесь на цих ресурсах, щоб отримати доступ до додаткової інформації та новинок.

Відправте запит, якщо хочете отримати індивідуальні умови або спецпропозицію