Фільтр
1942 - 186739 Ціна
від до

LiFePO4 акумулятори

Фільтри:
Сортувати:
ТОВАРІВ НА СТОРІНЦІ:
ВИД:

ВІДГУКИ ПОКУПЦІВ

Долго решались на такой шаг по установке солнечной системы, но сейчас счастливы, что удалось воплотить эту идею, все супер
Юра (Обухов)
05.05.2024
Обратился с задачей обеспечить электроэнергией крупную торговую площадь. Команда ребят разработала и реализовала индивидуальный проект по установке солнечных батарей. Очень благодарен и рекомендую сервис!
Андрей
30.04.2024
Запланували реконструкцію будинку та хотіли встановити сонячну станцію. Компанія надала повний комплекс послуг - від консультації до монтажу під ключ. В цілому залишились тільки позитивні враження)
Анастасія Білозір (Ірпінь)
26.04.2024

Літій/залізо/фосфатні АК стають все більш популярними. Однак не всі знають, у чому їхні переваги. Як правило, на сайтах, що пропонують цей тип батарей, ви не знайдете багато інформації, а в лабіринті цифр і параметрів складно зробити висновки. Чи є lifepo4 акумулятор справді гарним вибором?

Деякі особливості та переваги акб lifepo4

 • Акумулятор ємністю 100Ач важить близько 12-14 кг, що більш ніж удвічі менше, ніж найдешевший АК AGM. Його легко транспортувати, наприклад, у випадку з кемпінгом, кожен кілограм може бути на вагу золота.
 • Батарею ліфепо4 можна заряджати набагато вищим струмом, ніж свинцево-кислотну. Залежно від агрегату він може бути вдвічі вищим. Наприклад, AGM 100Ач слід заряджати струмом 10А, але можна заряджати струмом, наприклад, 20А або максимум 30А. li fe po4 акумулятор можна заряджати струмом 50А і навіть 75А – це залежить від характеристик конкретної моделі пристрою.
 • Більш високоіномінальна напруга – 12,8В. Під час розряду АК стабільно тримає понад 12В. Це важливо в основному для перетворювачів, оскільки їхня повна потужність виходить переважно при напрузі вище. 12В практично зберігається до 95% часу розряду, потім досить швидко падає. Це ознака того, що настав час зарядитися, тому що енергії скоро не залишиться.
 • Ліфепо4 не дуже чутливий до негативних чисел. Температура нижче 0? Місткість падає не так швидко, як у AGM або GEL акумулятора. Під час лабораторного тесту різниця становила менш як 10%.
 • Li Fe Po4 акумулятори мають більше циклів розрядки, ніж AGM/GEL. Іноді це може бути в 2-3 рази більше за цикли.

На що звернути увагу при виборі акумулятора?

 • Хоча батарея може витримувати великий струм, його слід обмежити. Відсутність ліміту призведе до пошкодження пристрою. Це важливо при зарядці такої АКБ в автомобілі/кемпінг від генератора через сепаратор. Оскільки ризик високий, скористайтеся доступною системою регулювання.
 • Зарядна напруга не повинна перевищувати 14,6 В, вища напруга, залежно від агрегату, може призвести до пошкодження або надто раннього відключення зарядки – АКБ не буде повністю заряджена. Рекомендується використовувати спеціальне зарядне обладнання для пристроїв цього типу. У випадку із системами старт/стопи/або інтелектуальною зарядкою, де напруга може досягати 15 В, буде потрібно регулятор зарядки MR25.
 • Також слід знати, що під час процесу температура li fe po4 акумулятора повинна бути вищою 0, інакше він буде пошкоджений. Його не можна постійно розряджати і великим струмом. Слід забути про перетворювачі великої потужності, навіть якщо захотілося використовувати його на кілька миттєвостей. Для пристрою 100Ач струм розряду становить максимум 100А (може бути більше чи менше – залежить від конкретної моделі). 100А, переведені у вати (конвертер та його навантаження) - це максимум 1000Вт, а з метою безпеки - 800Вт постійної потужності.
 • Потрібно пам'ятати і про ККД перетворювача. Ви можете пошкодити агрегат, заряджаючи його струмом, що значно перевищує зазначений виробником.
  Таким чином, вирішуючи купити lifepo4, необхідно пам'ятати про певні обмеження у використанні. Недотримання правил може призвести до поломки обладнання.

Враховуючи перераховані вище фактори, ви зможете придбати найбільш підходящу АКБ lifepo4 на нашому маркетплейсі. Але перед тим, як замовити відповідне обладнання, зверніться за консультацією до фахівців Electromereja. Це дозволить використати всі переваги конкретної моделі, покращити ефективність та продуктивність автономних енергетичних систем.

Відправте запит, якщо хочете отримати індивідуальні умови або спецпропозицію