Фільтр
25 - 2243874 Ціна
від до

Сонячні електростанції

Фільтри:
Сортувати:
ТОВАРІВ НА СТОРІНЦІ:
ВИД:

ВІДГУКИ ПОКУПЦІВ

Долго решались на такой шаг по установке солнечной системы, но сейчас счастливы, что удалось воплотить эту идею, все супер
Юра (Обухов)
05.05.2024
Обратился с задачей обеспечить электроэнергией крупную торговую площадь. Команда ребят разработала и реализовала индивидуальный проект по установке солнечных батарей. Очень благодарен и рекомендую сервис!
Андрей
30.04.2024
Запланували реконструкцію будинку та хотіли встановити сонячну станцію. Компанія надала повний комплекс послуг - від консультації до монтажу під ключ. В цілому залишились тільки позитивні враження)
Анастасія Білозір (Ірпінь)
26.04.2024

Сонячна енергетика активно набирає попит завдяки комбінації екологічної чистоти та потенціалу довгострокової економії. Цей напрямок дозволяє зменшувати залежність від традиційних джерел енергії, сприяючи сталому розвитку ресурсокористування. Сонячна електростанція — це інвестиція в майбутнє, яка дозволяє отримати незалежність від змінних тарифів та коливань на енергетичному ринку.

Купити сонячну електростанцію — це крок до автономної енергосистеми та зниження витрат на отримання енергетики. Для багатьох громадян, це також можливість користуватися пільговими тарифами та займатися продажом вироблених кВт. Сонячна енергетика вже перетворилась не просто на модний тренд, а на реальний інструмент для забезпечення економічної та екологічної стабільності. З кожним роком її ефективність та доступність лише зростають.

З яких компонентів складаються автономні сонячні електростанції?

Сонячні системи мають складну структуру, оскільки принцип їх роботи полягає в тому, щоб максимально зібрати сонячне випромінювання, модифікувати його, зберегти та передати приймачу. Сонячні випромінювання мають змінну інтенсивність протягом дня, тому важливо використовувати високоякісне обладнання для сонячних електростанцій, яке допоможе максимізувати збір енергії і забезпечити її стабільну подачу. Для забезпечення цього процесу використовуються також додаткові поєднувачі, проводи та інші витратні матеріали. Сонячна станція — це ціла система, яка охоплює ряд ключових компонентів:

 • Фотомодуль — основний елемент, який перетворює сонячне випромінювання на електричний струм. Це плоска панель, що містить фотоелементи. Цей елемент забезпечує безпосередній збір сонячного випромінювання. Він може бути розташований на даху або на землі.
 • Акумулятор — служить накопичувачем електроенергії, отриманої фотомодулями, яку можна використовувати за потреби. Кількість необхідних батарей залежить від потужності системи сонячних батарей.
 • Інвертор — пристрій, який перетворює постійний тік на змінний, необхідний для більшості домашніх приладів та обладнання.
 • Кріплення — спеціальні кронштейни та крепіжні елементи дозволяють правильно встановити панелі та увесь комплект сонячної електростанції, забезпечуючи оптимальний кут падіння сонячних променів.
 • Поєднувачі та проводи — використовуються для підключення елементів установки між собою та до зовнішніх мереж.
 • Захист від замикань — важливий компонент безпеки, який забезпечує автоматичне відключення системи у разі перевантаження.

Електростанція на сонячних батареях — це інвестиція у майбутнє, яка може принести значущі економічні вигоди. Щоб на сонячні електростанції для дому ціна була вигідною, слід розглядати її як довгострокове рішення та обирати якісні комплектуючі.

Яка ціна сонячної станції?

Купівля власної електростанції — це інвестиція, яка вимагає грамотного підходу та ретельного розрахунку. Спеціалісти компанії Електромережа займаються детальним аналізом потреб клієнта, виконуючи виїзд на об'єкт, де планується установка сонячної системи для дому. Вони вивчають потенціал локації, враховують особливості місцевості та побажання замовника. Після глибокого аналізу і прорахунку клієнт отримує повну інформацію про вартість сонячної електростанції.

На сонячні станції ціна формується в залежності від таких факторів:

 • категорія установки;
 • гранична потужність обраного обладнання;
 • виробник та його репутація на ринку;
 • наявність додаткових супутніх компонентів;
 • специфікація та функціональність приладдя.

Робота з компаніями, які є безпосередніми постачальниками обладнання, завжди вигідна. Фірма Електромережа вибирає для своєї роботи тільки перевірене і якісне обладнання. Це є прямою гарантією, що на систему сонячних батарей ціна буде повністю відповідати якості. Завдяки своєму професійному підходу і різноманіттю послуг, компанія Електромережа зарекомендувала себе як надійний партнер, здатний задовольнити потреби як приватних замовників, так і представників дрібного, середнього та великого бізнесу. Тому, якщо ви бажаєте купити сонячну систему, одразу звертайтеся до професіоналів!

Яку купити сонячну систему намагається більшість замовників?

Україна розташована в різних кліматичних зонах, де коефіцієнт опадів може бути менше, дорівнює або більше 1, що безпосередньо впливає на інсоляцію. Чим південніше регіон, тим пряміший кут нахилу сонячного проміння та більше сонячних днів протягом року. Наша компанія, враховуючи ці особливості та індивідуальні потреби клієнта, пропонує розробку, обладнання та монтаж різних типів сонячних станцій. Гібридні електростанції комбінують джерела живлення, використовуючи як мережеву енергію, так і сонячні батареї. Мережеві станції безпосередньо підключені до загальної електромережі та використовують її як джерело живлення. Автономні станції працюють незалежно від мережі, забезпечуючи повне електропостачання об'єкта.

Відправте запит, якщо хочете отримати індивідуальні умови або спецпропозицію