Фільтр
710245 - 1998548 Ціна
від до

ВІДГУКИ ПОКУПЦІВ

Долго решались на такой шаг по установке солнечной системы, но сейчас счастливы, что удалось воплотить эту идею, все супер
Юра (Обухов)
05.05.2024
Обратился с задачей обеспечить электроэнергией крупную торговую площадь. Команда ребят разработала и реализовала индивидуальный проект по установке солнечных батарей. Очень благодарен и рекомендую сервис!
Андрей
30.04.2024
Запланували реконструкцію будинку та хотіли встановити сонячну станцію. Компанія надала повний комплекс послуг - від консультації до монтажу під ключ. В цілому залишились тільки позитивні враження)
Анастасія Білозір (Ірпінь)
26.04.2024

Сонячні станції для бізнесу дозволяють суттєво знизити витрати на електроенергію. У сучасному світі це значно впливає на операційні витрати компанії або проекту. Хоча інвестиція у відповідну систему досить висока, ціна промислової електростанції окупається протягом кількох років. Потім геліоустановка при регулярному техобслуговуванні генерує прибуток протягом десятиліть завдяки безкоштовному УФ-випромінювання.

Особливості, переваги, вигоди

СЕС для бізнесу мають безліч переваг та вигод, особливо для великих підприємств та інфраструктурних об'єктів:

 1. Сонячні батареї знижують викиди парникових газів та іншого забруднення, сприяючи зменшенню негативного впливу на довкілля.
 2. Станції для бізнесу забезпечують надійне енергопостачання незалежно від місцевих мереж та їх збоїв, що є особливо важливим для інфраструктурних критичних виробництв.
 3. Власне виробництво зеленої енергії дозволяє уникнути коливань цін. Це збільшує фінансову передбачуваність компанії.
 4. У багатьох країнах існують пільги та податкові стимули для підприємств, які інвестують у геліо-агрегати. У свою чергу будівництво потужних СЕС сприяє розвитку регіонів, створюючи робочі місця, стимулюючи економіку.
 5. Виробники відповідного обладнання надають довгострокові гарантії. Це забезпечує пролонговану надійність систем та можливість купити промислову електростанцію .

Додаткові джерела доходу

Надлишок виробленої електроенергії можна продавати назад у мережу, що створює додаткове джерело доходу для підприємства. Такі СЕС мають потужний потенціал для зниження операційних витрат, зменшення впливу на навколишнє середовище, забезпечуючи надійне джерело для великих компаній та проектів.

Також слід враховувати «Зелений тариф» на відновлювану енергію. Це механізм регулювання, який забезпечує гарантовану високу вартість для виробників електроенергії із відновлюваних джерел енергії (ВІЕ):

 • сонячної,
 • вітровий,
 • гідро - та інших.

Сьогодні «Зелений тариф» є одним із інструментів, що використовуються для стимулювання інвестицій у збільшення частки екологічно стійкої енергії у загальному енергетичному балансі.

Придбати промислову електростанцію на маркетплейсі Electromereja

Купівля відповідного обладнання в інтернеті – багатозадачний процес, серйозна інвестиція. Ймовірно, буде потрібна консультація експертів у галузі енергетики та юридична допомога , щоб забезпечити дотримання всіх законів та регуляцій, а також оцінити фінансові та технічні аспекти. Що потрібно врахувати перш за все?

 • Визначте, скільки енергії необхідно виробляти за допомогою автономної СЕ, які ресурси вже є.
 • Знайдіть постачальника, який спеціалізується на відповідних проектах, наприклад Electromereja . Для цього можна використовувати пошукові системи або спеціалізовані торгові платформи.
 • Зв'яжіться з інженерами та спеціалістами для проведення технічної оцінки та планування.
 • Розгляньте фінансові аспекти геліоустановки, включаючи джерела фінансування, пільги, податкові відрахування та інше. Зверніться до юристів, щоб розібратися з юридичними тонкощами купівлі та експлуатації, а також із регуляторними питаннями.
 • Після проведення всіх необхідних оцінок та отримання дозволів, можна купити промислову електростанцію та здійснити її встановлення.

Важливо: стежте за роботою всіх агрегатів, забезпечуйте ефективне керування та моніторинг. Крім цього, важливо врахувати місцеве законодавство та вимоги щодо розміщення СЕС у регіоні.

Відправте запит, якщо хочете отримати індивідуальні умови або спецпропозицію